COVID-19

Sú drogérie Teta otvorené?

Na základe opatrení Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky a vlády Slovenskej republiky ostávajú drogérie Teta aj naďalej otvorené. V prípade zmeny otváracích hodín, informujeme našich zákazníkov na našej webovej stránke, či na sociálnych sieťach. Aktuálnu otváraciu dobu nájdete tu.

Aké sú momentálne otváracie hodiny?

Aktuálne otváracie hodiny nájdete na našej webovej stránke v záložke predajne umiestnenej na hornej lište kde sa vám zobrazia po kliknutí na vybranú predajňu na mape alebo kliknutím na tento odkaz . V čase od 9:00 do 12:00 sú predajne otvorené iba pre seniorov nad 65 rokov. Aktuálne až do odvolania budú všetky Teta drogérie zatvorené v nedeľu, kedy bude zároveň prebiehať v predajniach sanitárny deň na dezinfekciu priestorov. Pred návštevou predajne si prosím, vždy skontrolujte otváracie hodiny na našej webovej stránke.

Ako sa chrániť pri nákupe?

Počas nákupu v drogériách Teta je potrebné, aby mal každý zákazník zabezpečenú dostatočnú ochranu tváre v podobe rúška, resp. šál, šatka a pod., ktorý chráni ústa a nos. Zároveň Vás prosíme , aby ste dodržiavali dostatočný bezpečnostný odstup, min. 2 metre a pokiaľ je to možné, platili bezhotovostne a nakupovali len nevyhnuté potreby. Myslite na svojich spoluobčanov a preto nenakupujte zbytočné zásoby.

Je nakupovanie v Teta bezpečné?

Všetci naši zamestnanci majú rúška a rukavice, aby chránili ako seba tak aj zákazníkov. Priestory našich predajní vrátane všetkých podláh, košíkov, vozíkov, kľučiek, odkladacích priestorov, kávomatu a pod. pravidelne viackrát každý deň čistíme a dezinfikujeme, aby ste u nás mohli aj naďalej bezpečne nakupovať. V nedeľu počas sanitárneho dňa dezinfikujeme celú predajňu.

Sú nejaké obmedzenia počas nakupovania?

Vstup a pobyt v predajni je možný len s prekrytými hornými dýchacími cestami (napríklad rúško, šál, šatka, atď.). Maximálny počet zákazníkov v predajni môže byť naraz v jednom okamihu maximálne 1 na 25m2 predajnej plochy, o ich počte sa dozviete na dverách každej predajne Teta. Poprosíme o dodržovanie vzdialenosti medzi zákazníkmi minimálne 2 metre ako počas nakupovania tak aj počas státia v rade pri pokladnici. Pred vstupom do predajne musí zákazník použiť dezinfekciu na ruky ale jednorázové rukavice. Dočasne je pozastavený predaj nápojov z kávového automatu. Ďalšie obmedzenie, ktoré sme v predajni zaviedli je zákaz používania testerov pri dekoratívnej kozmetike a parfumoch pre zamedzenie šírenia nákazy. Úctivo Vás preto žiadame, aby ste výrobky umiestnené v dekoratívnych stojanoch neotvárali a nevyužívali ich k testovaniu na pokožke Vašich rúk či tváre. Veríme, že si budete vedieť vybrať produkt aj napriek tomuto obmedzeniu.

Máte vyhradený čas nákupu pre seniorov?

V čase od 09:00 hod - 12:00 hod je vyhradený čas pre nákup seniorov, teda osoby staršie ako 65 rokov. Zároveň žiadame osoby mladšie ako 65 rokov, aby navštevovali naše predajne len pred alebo po uvedenom čase počas otváracích hodín. Ďakujeme za dodržiavanie tohto pravidla.

Môže personál požiadať zákazníka, ktorý nemá dostatočnú ochranu tváre alebo má príznaky ochorenia, aby opustil predajňu?

Z dôvodu ochrany zdravia ostatných zákazníkov a nášho personálu môže byť takýto zákazník vykázaný a upozornený na odchod z priestorov predajne.

Evidujete výpadky v sortimente?

Výpadky sortimentu sú minimálne, keďže sú naše predajne pravidelne zásobované tovarom. Z dôvodu vysokého dopytu po dezinfekčných a antibakteriálnych výrobkov je výpadok možný, keďže výrobcovia nestíhajú výrobu a následne distribúciu. Žiadame Vás preto o pochopenie.

Kedy budú opäť dostupné dezinfekčné a antibakteriálne výrobky vo Vašich predajniach?

Robíme všetko preto, aby sme pre Vás zabezpečili tieto výrobky, no vzhľadom na obrovský dopyt v súvislosti s aktuálnom situáciou, Vám v tejto chvíli nevieme povedať.

Máte záujem o výpomoc v Teta drogériách?

V prípade Vášho záujmu o výpomoc v predajni Teta počas aktuálnej situácie kontaktujte prosím: tetadrogerie@tetadrogerie.sk

Je možné objednať si tovar aj domov?

Bohužiaľ momentálne nie je možné tovar objednávať ani rezervovať. E-shop pre Slovenskú republiku zatiaľ nie je k dispozícii.

V prípade ďalších otázok nás prosím kontaktujte mailom: tetadrogerie@tetadrogerie.sk