COVID-19

Sú drogérie Teta otvorené?

Všetky drogérie Teta sú otvorené. V prípade zmeny otváracích hodín, informujeme našich zákazníkov na našej webovej stránke, či na sociálnych sieťach. Aktuálnu otváraciu dobu nájdete tu.

Aké sú momentálne otváracie hodiny?

Aktuálne otváracie hodiny nájdete na našej webovej stránke v záložke predajne umiestnenej na hornej lište kde sa vám zobrazia po kliknutí na vybranú predajňu na mape alebo kliknutím na tento odkaz .

Ako sa chrániť pri nákupe?

Počas nákupu v drogériách Teta je potrebné, aby mal každý zákazník zabezpečenú dostatočnú ochranu tváre v podobe rúška, resp. šál, šatka a pod., ktorý chráni ústa a nos. Zároveň Vás prosíme , aby ste dodržiavali dostatočný bezpečnostný odstup, min. 2 metre a pokiaľ je to možné, platili bezhotovostne a nakupovali len nevyhnuté potreby. Myslite na svojich spoluobčanov a preto nenakupujte zbytočné zásoby.

Je nakupovanie v Teta bezpečné?

Všetci naši zamestnanci majú rúška a rukavice, aby chránili ako seba tak aj zákazníkov. Priestory našich predajní vrátane všetkých podláh, košíkov, vozíkov, kľučiek, odkladacích priestorov, kávomatu a pod. pravidelne viackrát každý deň čistíme a dezinfikujeme, aby ste u nás mohli aj naďalej bezpečne nakupovať. Predajne pravidelne vetráme.

Sú nejaké obmedzenia počas nakupovania?

Vstup a pobyt v predajni je možný len s prekrytými hornými dýchacími cestami (napríklad rúško, šál, šatka, atď.). Odporúčame dodržovať odstup medzi zákazníkmi 2 metre ako počas nakupovania tak aj počas státia v rade pri pokladnici. Pred vstupom do predajne musí zákazník použiť dezinfekciu na ruky ale jednorázové rukavice.

Kedy budú opäť dostupné dezinfekčné a antibakteriálne výrobky vo Vašich predajniach?

Všetky dezinfekčné a antibakteriálne výrobky sú v dostatočnej zásobe v každej predajni Teta.

V prípade ďalších otázok nás prosím kontaktujte mailom: tetadrogerie@tetadrogerie.sk