COVID-19

Sú drogérie Teta otvorené?

Na základe opatrení Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky a vlády Slovenskej republiky sú drogérie Teta otvorené. V prípade zmeny otváracích hodín, informujeme našich zákazníkov na našej webovej stránke, či na sociálnych sieťach. Aktuálnu otváraciu dobu nájdete tu.

Aké sú momentálne otváracie hodiny?

Aktuálne otváracie hodiny nájdete na našej webovej stránke v záložke predajne umiestnenej na hornej lište kde sa vám zobrazia po kliknutí na vybranú predajňu na mape alebo kliknutím na tento odkaz . Aktuálne až do odvolania budú všetky Teta drogérie zatvorené v nedeľu, kedy bude zároveň prebiehať v predajniach sanitárny deň na dezinfekciu priestorov. Pred návštevou predajne si prosím, vždy skontrolujte otváracie hodiny na našej webovej stránke.

Ako sa chrániť pri nákupe?

Počas nákupu v drogériách Teta je potrebné, aby mal každý zákazník zabezpečenú dostatočnú ochranu tváre v podobe rúška, resp. šál, šatka a pod., ktorý chráni ústa a nos. Zároveň Vás prosíme , aby ste dodržiavali dostatočný bezpečnostný odstup, min. 2 metre a pokiaľ je to možné, platili bezhotovostne a nakupovali len nevyhnuté potreby. Myslite na svojich spoluobčanov a preto nenakupujte zbytočné zásoby.

Je nakupovanie v Teta bezpečné?

Všetci naši zamestnanci majú rúška a rukavice, aby chránili ako seba tak aj zákazníkov. Priestory našich predajní vrátane všetkých podláh, košíkov, vozíkov, kľučiek, odkladacích priestorov, kávomatu a pod. pravidelne viackrát každý deň čistíme a dezinfikujeme, aby ste u nás mohli aj naďalej bezpečne nakupovať. Predajne pravidelne vetráme. V nedeľu počas sanitárneho dňa dezinfikujeme celú predajňu.

Sú nejaké obmedzenia počas nakupovania?

Vstup a pobyt v predajni je možný len s prekrytými hornými dýchacími cestami (napríklad rúško, šál, šatka, atď.). Maximálny počet zákazníkov v predajni môže byť naraz v jednom okamihu maximálne 1 na 10m2 predajnej plochy, o ich počte sa dozviete na dverách každej predajne Teta. Poprosíme o dodržovanie vzdialenosti medzi zákazníkmi minimálne 2 metre ako počas nakupovania tak aj počas státia v rade pri pokladnici. Pred vstupom do predajne musí zákazník použiť dezinfekciu na ruky ale jednorázové rukavice. Ďalšie obmedzenie, ktoré sme v predajni zaviedli je zákaz používania testerov pri dekoratívnej kozmetike a parfumoch pre zamedzenie šírenia nákazy. Úctivo Vás preto žiadame, aby ste výrobky umiestnené v dekoratívnych stojanoch neotvárali a nevyužívali ich k testovaniu na pokožke Vašich rúk či tváre. Veríme, že si budete vedieť vybrať produkt aj napriek tomuto obmedzeniu.

Môže personál požiadať zákazníka, ktorý nemá dostatočnú ochranu tváre alebo má príznaky ochorenia, aby opustil predajňu?

Z dôvodu ochrany zdravia ostatných zákazníkov a nášho personálu môže byť takýto zákazník vykázaný a upozornený na odchod z priestorov predajne.

Kedy budú opäť dostupné dezinfekčné a antibakteriálne výrobky vo Vašich predajniach?

Všetky dezinfekčné a antibakteriálne výrobky sú v dostatočnej zásobe v každej predajni Teta.

Máte záujem o výpomoc v Teta drogériách?

V prípade Vášho záujmu o výpomoc v predajni Teta počas aktuálnej situácie kontaktujte prosím: tetadrogerie@tetadrogerie.sk

Je možné objednať si tovar aj domov?

Bohužiaľ momentálne nie je možné tovar objednávať ani rezervovať. E-shop pre Slovenskú republiku zatiaľ nie je k dispozícii.

V prípade ďalších otázok nás prosím kontaktujte mailom: tetadrogerie@tetadrogerie.sk