Prinesieme radosť na detské oddelenia

Radosť

Za každý kúpený výrobok Fa alebo Schauma v drogériách Teta označených novým logom venujeme 10 centov detským oddeleniam vo vybraných nemocniciach po celom Slovensku. Zbierka bude trvať v období od 1.10. do 30.11.2017.

Radosť sme priniesli už do týchto nemocníc:

Radosť

V utorok 28.11.2017 zástupca spoločnosti Teta v spolupráci so spoločnosťou Henkel odovzdal šek v hodnote 3 000 EUR riaditeľovi Nemocnice vo Zvolene a primárke Detského oddelenia tejto nemocnice. Tento šek bude použitý na nákup Ekg prístroja pre deti. Bola to tretia nemocnica, ktorej sme tento šek odovzdali. Veríme, že sme potešili finančným darom túto nemocnicu a priniesli sme tým radosť na detské oddelenie.

Radosť

V utorok 7.11. 2017 zástupkyňa spoločnosti Teta v spolupráci so spoločnosťou Henkel odovzdala šek v hodnote 3 000 EUR medicínskému riaditeľovi Fakultnej nemocnice s poliklinikou J.A. Reimana Prešov a primárke Detského oddelenia tejto nemocnice. Tento šek bude použitý na nákup nového nábytku a svietidiel s detským motívom pre detské oddelenie tejto nemocnice.

Radosť

V utorok 24. 10. 2017 zástupca spoločnosti Teta v spolupráci so spoločnosťou Henkel odovzdal šek v hodnote 3 000 EUR riaditeľovi Kysuckej polikliniky Čadca a primárovi Detského oddelenia tejto nemocnice. Tento šek bude použitý na nákup EKG prístroja a budú ho využívať na detskom oddelení tejto nemocnice. Bola to prvá nemocnica, ktorej sme tento šek odovzdali.

Viac informácií nájdete na www.starostlivost.sk .