Zachyťte všetky svoje letné zážitky fotoaparátom Instax Mini 11!

Zvoľte si farbu svojej starostlivosti a vyhrajte instax!

Prirodzene krásna a zdravím žiariaca pleť – to je ten najlepší spôsob, ako vylepšiť vaše fotky. Zverte svoju pleť NIVEA ošetrujúcim micelárnym vodám! Zvoľte si tú, ktorá k vám najlepšie ladí a zachyťte všetky svoje letné zážitky foťákom Instax! Stačí iba nakúpiť a zapojiť sa do súťaže. Losujeme 100 výhercov fotoaparátu Instax Mini 11.

Nivea instax súťaž 2021

Chcete vyhrať?

Ako na to? Pravidlá súťaže sú jednoduché:

  1. NAKÚPTE v období konania súťaže jednorazovo súťažné výrobky NIVEA z radu na čistenie alebo starostlivosť o pleť v celkovej hodnote najmenej 7,99 € vr. DPH a uschovajte si originál dokladu o kúpe z Vášho súťažného nákupu!
  2. REGISTRUJTE SA: na www.NIVEA.sk v období trvania súťaže a vyplňte požadované údaje vrátane skenu dokladu o kúpe.
  3. VYHRAJTE: po ukončení súťaže vyžrebujeme zo všetkých súťažiacich, ktorí splnili úplné pravidlá súťaže, 100 výhercov, ktorí vyhrajú Fotoaparát Instax Mini 11 (farba je určená náhodne).
  4. Viac o súťaži a jej podmienkach nájdete v úplných pravidlách súťaže na www.NIVEA.sk.

Trvanie súťaže:

Súťaž prebieha v období od 28. 4. 2021 do 31. 5. 2021.

Usporiadateľom súťaže je Beiersdorf Slovakia s.r.o. Informácie o spracovaní osobných údajov sú dostupné na www.NIVEA.sk. Súťaže je možné zúčastniť sa opakovane. Všetky originálne účtenky musia byť uschované. Výhra je doručovaná výlučne na území SR. Usporiadateľ si vyhradzuje právo na zmeny.

Súťažiť