„Kupuj Pampers, zbieraj nálepky a vyber si darček“

súťaž pampers

Súťaž s Pampers je platná od 15. 8. 2016 do 11. 12. 2016, alebo do vyčerpania darčekov vložených do súťaže. Prečítajte si podmienky súťaže .

Zoznam výhercov minulých súťaží

Výhercovia súťaže so Savom

15x nadzemný bazén

mgr. L. Bernadičová, Bánov
S. Baniková, Humenné
T. Gatial, Martin-Priekopa
p. Mitalová, Partizánske
D. A. L. Turčekoví, Partizánske
A. Janičová, Pečovská Nová Ves
P. Lehotský, Prievidza
Z. Marková, Sklené Teplice
E. Cuprišinová, Svidník
J. Dlugoš, Šarisské Michaľany
L. Kuklis, Štúrovo
E. Synaková, Štúrovo
O. Holúbková, Štúrovo
K. Pósová, Velčice
D. Petrovičová, Zlaté Moravce

Výhercovia súťaže s Reckitt Benckiser

3x Mobilný telefón iPhone

Jan Ronin, Bratislava
Miriam Kohutikova, Martin
Ladislav Baricza, Hruby Sur

4x Umývačka riadu BOSCH

Katarína Horňáková, Nitra
Dana Štrusová, Sabinov
Tatiana Tlacháčová, Svidník
Vladimír Rehák, Trstená

4x TV Samsung

Zita Slávičková, Továrniky
Viktor Samák, Trenčín
Robert Goga, Bratislava
Magdalena Samelova, Poprad

5x Sušička Prádla Whirlpool

Lucia Jankovičová, Čakajovce
František Gyenes , Bratislava
Adam Malik , Bratislava
Maria Katonová, Poprad
Jana Hirčková, Svidník

15x Kuchynský robot ETA

Marta Šmihulová, Lip. Mikuláš
Veronika Ťuláková, Nitra
Eva Raffajová, Nitra
Marika Pavúková, Brusno
Mária Kormanová, Námestovo
Eva Valachovičová, Pezinok
Viera Balážová, Stará Ľubovňa
Beáta Petrušková, Stará Lubovňa
Milan Ivica, Marianka
Jana Cervenkova, Sekule
Lucia Sarisska, Presov
Lucia Holla, Povazska Bystrica
Anna Kovarova, Borinka
Viera Glevieka, Humenne
Martin Guban, Zarnovica

25x Fén Bosch

Monika Švajková, Podbrezová
Svetlana Macaláková, Veľký Krtíš
Jarmila Šmihulová, Liptovský Hrádok
Emília Pivovarníková, Kurima okres Bardejov
Lucia Mečiarová, Handlová
Beáta Szakácsová, Streda nad Bodrogom
Kuličová Eva, Čierna n.Tisov
Martina Zverbíková, Mor. Lieskové
Barbora Barry , Nové Mesto n. Váhom
Dagmar Zemanová, Nitra
Kristína Švelková, Topoľčany
Darina Hippová, Jasová
Helena Šutá, Dolný Kubín
Silvia Randjaková, Rabča
Agnesa Kuličová, Čierna n.Tisov
Silvia Hasaryková, Hlohovec
Ivana Bartošová, Hlohovec
Attila Kotlar, Bratislava
Lenka Dunajova, Zilina
Jozef Belicka, Banska Bystrica
Rudy Polovka, Poprad
Peter Loksik, Trencin
Miroslav Zilt, Levoca
Jozef Tabacek, Dolny Lieskov
Milan Turkovic, Nove Mesto Nad/Vahom

25x Žehlička Tefal

Michaela Tothová, Pata
Mária Duláková, Kolačkov
Jana Fáberová, Košice
Eva Bélková , Rapovce
Peter Kondáš, Košice
Silvia Tichoňová, Námestovo
Monika Juhászová, Kráľ. Chlmec
Barbara Lajzová, Bratislava
Jana Červeňáková, Hunkovce
Lenka Kovácsová , Bobrov
Eva Furdeková , Námestovo
Dominika Klukošová, Likavka
Miriam Golisová, Kysucké Nové Mesto
Olešová Iveta, Tapešovo
Emília Buláková, Novoť
Renáta Luczová, Kráľovský Chlmec
Monika Trabalíková, Námestovo
Norbert Farkas, Senec
Stanislava Marosiova, Bratislava
Milan Otiepka, Bratislava
Barbora Bajzikova, Trencin
Lukas Bartek, Chocholna
Tommi Kis, Janiky
Dusan Kovac, Dubnica
Patrik Jezik, Nemsova

25x Pánsky strojček Philips

Peter Šagát, Trenčín
Michal Dubovský, Nitra
Martin Benák, Kálnica
Lenka Klemanová, Nitra
Ivica Jendrišáková, Kysucké Nové Mesto
Barbora Matejčíková, Bratislava
Milan Radúch, Dolný Kubín
Martin Švelka , Topoľčany
Branislav Pavlas , Bratislava
Oľga Polakovičová , Nové Zámky
Magdaléna Klasová , Plavecký štvrtok
Miroslava Turanová, Pezinok
Pavol Grone, Senec
Jana Tarábková, Pezinok
Erik Teren, Bratislava
Radoslav Čajkovič, Vinosady
Zoltán Kočiš, Veľké Trakany
Lukas Hudak, Bratislava
Jozef Petras , Stupava
Igor Kovac, Komarno
Peter Pajer, Svaty Jur
Martin Kolarik, Bratislava
Ena Krajcirova, Bratislava
Boris Klatil, Bratislava
Peter Bednarik, Nove Zamky

Výhercovia súťaže s Finish

10x Umývačka riadu

J.Pinková Trenčín
A.Smolková Trenčín
M.Dzurová Odorín
G. Šimeková Bernolákovo
M.Habláková Nižná
M.Šebestyénova Žiar n.Hronom
H.Bocmanova Senica
K.Baťová Krupina
M.Gekler Komárno
M.Hlinková Zvolen

20x Zahradný gril

A.Lanátorová Bratislava
T.Mlýnek Pezinok
O.Hrebenárová
Dojč M.Čopianová Smižany
A.Kostórová Podkonice
M.Šarišská Košice
V.Žáková Dolne Orešany
B.Michalová Gelnica
M.Gajdošová Spišská Nová Ves
M.Dratvová Gánovce
H.Segíňová Martin nad žitavou
A.Hajduková Sečovce
M.Husarčíková Bernolákovo
D.Siekelová Pukanec M.Lišková Žilina
Z.Petreková Sečovce
J.Matisová Spišská Nová Ves
M.Vlický Rimavská Baňa
E.Vasiová Komárno
A.Magová Medveďov

20x výrobky Finish

D.Zajacová Dubnica nad Váhom
M.Piekarová Nová Dubnica
Ľ.Dukátová Čaradice
E.Mucková Jasenov /okres Humenné
E.Huráková Zákamenné
F.Luczo Kráľovský Chlmec
V.Lehotská Zvolen
E.Nosková Limbach
V.Sojková Banská Bystrica
I.Solíková Nová Dubnica
M.Megisová Hriadky
Babaríková Sečovská Polianka
T.Šuniarová Bratislava
E.Sedláčková Košice
M.Zelenáková Košice
M.Štafová Sereď
H.Janečková Bratislava
M.Tóth Kráľová pri Senci
M.Paľová Lokca
L.Foltánová B.Bystrica

Výhercovia súťaže s Old Spice a Head&Shoulders o LCD LG

1x LCD LG

Olinka Holúbková, Štúrovo

Výhercovia súťaže Wellaflex o 2x Samsung Galaxy alebo 30x MP3 prehrávač

2x Samsung Galaxy

Elena Hladíková, Trenčín Jana Zápotocká, Humenné

30x MP3 prehrávač

Chmelina Roman, Dolná Súča
Elena Malinkova, Košice
Mária Rezsoefiová, Hronovce
Iveta Bezcáková, Humenné
Matej Keller, Bratislava
Jana Opachovská, Turč. Teplice
Jana Krkajova, Hlohovec
Tomas Grega, Povazska Bystrica
Martina Hiadlovská, Brezno
Romana Kristofova, Nova Bana
Olga Vargočková, Košice
Eva Kováčiková, Prievidza
Peter Bakajsa, Pozdišovce
Vierka Kundrová, Prievidza
Jana Pijáková, Čadca
Andrea Kováčová, Michalovce
Rodinka Synaková, Štúrovo
Viera Beňová, Kremnica
Daniela Fischer, Prešov
Anka Pavúková, Brusno
Jan Polacik, Trenčín
Olga Borajdová, L. Mikuláš
Terka Kmzmiaková, Stara Lubovna
Beata Rtšková, Nemšová
Julia Hrabonovska, Nitra
Petra Suchova, Bratislava
Anna Huszárová Zemianske, Kostolany
Magdaléna Vámošová, Šarovce
Adriana Burajnová, Galanta
Anna Baková, Nitra

copyright © 2014 TETA Drogerie