James Bond 007 Fragrances predstavuje prvé duo vône:
007 PRE ŇU & 007 PRE NEHO

James Bond 007 Fragrances predstavuje svoje vôbec prvé duo vône pre ňu a pre neho: 007 Pour Homme a 007 Pour Femme. Vône sú inšpirované chladnými oblohami Nórska a ohnivými západmi slnka Jamajky, dvoma miestami z blížiacej sa Bondovky No Time To Die.

James Bond 007 Fragrances

Pour Femme

Táto okuzľujúca nová vôňa pre ženy je inšpirovaná zlatistou oblohou pri západe slnka, kedy svetlo za celý deň zažiari naposledy. Orientalná kvetinová vôňa bola vytvorená pre silné a sebavedomé ženy a v jej základe ucítite živelný nočný jazmín. Na vrchole dominuje vôňa z hrušiek a mandariniek v kombinácií so sviežou vôňou frézií. Srdcom vône je pôvabný jazmín a cedrové drevo. Ako sa vôňa vyvíja, teplé tóny škorice, vanilky a tonkových bôbov vytvárajú neodolateľnú a jedinečnú vôňu.

  • Hlava: frézia, hruška, mandarinka
  • Srdce: nočný jazmín, cedrové drevo
  • Základ: škorica, vanilka, tonkový bôb, kašmír

Pour Homme

007 Pour Homme bola navrhnutá tak, aby vyžarovala nenútenú eleganciu s vycibrene aromatickou vôňou. Evokuje tienistnú temnotu noci a dodáva tak pocit chladnej mužnosti. Jej podmanivá vôňa začína chladným mixom arktických a mentolových tónov, ktoré sú v kontraste s náznakom korenistej vône čierneho korenia. Tento svieži mix pokračuje do zeleného aromatického srdca vône cedrového listu, levandule a rozmarínu. Nakoniec vôňu podčiarkuje zemitá vôňa pačule, drevitého vetiveru a živicového suchého jantáru, čo dodáva vôni punc sofistikovanosti.

  • Hlava: mentol, arktická vôňa, čierne korenie
  • Srdce: cedrový list, levanduľa a rozmarín
  • Základ: pačuli, vetiver, suchý jantár

Vône James Bond si môžete zakúpiť vo svojej Teta drogérii.