Garancia vrátenia peňazí | Teta drogérie eshop

Získajte kontrolu nad svojou pleťou

ČISTIACI RAD NIVEA DERMA SKIN CLEAR PRE PROLEMATICKÚ PLEŤ

Vyskúšajte novinku pre problematickú pleť, čistiaci rad NIVEA Derma Skin Clear, bez rizika! Pokiaľ zakúpite ktorýkoľvek z produktov z tohto radu a nebudete s ním po 7 dňoch pravidelného používania podľa návodu spokojní, VRÁTIME VÁM PENIAZE*.

POKIAĽ NEBUDETE SPOKOJNÍ, VRÁTIME VÁM PENIAZE. AKO NA TO?

  1. NAKÚPTE v čase konania akcie ktorýkoľvek produkt z radu NIVEA Derma Skin Clear a uschovajte si originál účtenky z Vášho nákupu!
  2. POUŽÍVAJTE zakúpené produkty pravidelne a podľa návodu na obale po dobu aspoň 7 dní.
  3. AK VÁS PRODUKTY ani po pravidelnom 7-dňovom používaní NEPRESVEDČILI, na NIVEA.sk/derma NAHRAJTE najneskôr do 03. 09. 2023 ÚČTENKU za daný nákup, UVEĎTE DÔVOD SVOJEJ NESPOKOJNOSTI a vyplňte požadované údaje vrátane skenu účtenky a čísla bankového účtu (IBAN).
  4. ZÍSKAJTE PENIAZE SPÄŤ! Po overení účtenky a splnení pravidiel Vám vrátime peniaze za nákup daného produktu späť na účet, a to najneskôr do 30 dní po registrácii účtenky.

Viac o akcii a jej podmienkach nájdete v úplných pravidlách akcie na www.NIVEA.sk/derma.

ŠTVORICA PRE DOKONALE ČISTÚ PLEŤ

Pre ideálny výsledok používajte vo svojej čistiacej a ošetrujúcej rutine všetky výrobky z nového radu NIVEA Derma Skin Clear. Výrobky sú vhodné pre ňu i pre neho a vďaka unikátnej kombinácii efektívnych a zároveň šetrných ingrediencií navrhnutých pre pravidelné a dlhodobé používanie:

*Vzťahuje sa na produkty z radu NIVEA Derma Skin Clear zakúpené v období 24. 7. – 20. 8. 2023. Nákup je možné uskutočniť vo všetkých kamenných predajniach i online e-shopoch v rámci Slovenskej republiky. Účtenky za produkty zakúpené počas trvania akcie je možné uplatniť najneskôr do 14 dní po skončení akcie, teda do 3. 9. 2023. Akciu je možné využiť maximálne 1× na jeden druh produktu z radu Derma Skin Clear. Celkom je teda možné vrátiť peniaze maximálne 4×, za 4 rôzne zakúpené produkty. Akcia platí na prvých 2000 uplatnených žiadostí. Peniaze obdržíte najneskôr do 30 dní po registrácii a overení účtenky. Kompletné pravidlá na www.NIVEA.sk/derma.