Garancia vrátenia peňazí | Teta drogérie eshop
Oslávte s nami narodeniny! Zľava 10% na celý nákup nad 20 €, použi kupón v košíku: NARODENINY.

Získajte kontrolu nad svojou pleťou

ČISTIACI RAD NIVEA DERMA SKIN CLEAR PRE PROLEMATICKÚ PLEŤ

Vyskúšajte novinku pre problematickú pleť, čistiaci rad NIVEA Derma Skin Clear, bez rizika! Pokiaľ zakúpite ktorýkoľvek z produktov z tohto radu a nebudete s ním po 7 dňoch pravidelného používania podľa návodu spokojní, VRÁTIME VÁM PENIAZE*.

POKIAĽ NEBUDETE SPOKOJNÍ, VRÁTIME VÁM PENIAZE. AKO NA TO?

  1. NAKÚPTE v čase konania akcie ktorýkoľvek produkt z radu NIVEA Derma Skin Clear a uschovajte si originál účtenky z Vášho nákupu!
  2. POUŽÍVAJTE zakúpené produkty pravidelne a podľa návodu na obale po dobu aspoň 7 dní.
  3. AK VÁS PRODUKTY ani po pravidelnom 7-dňovom používaní NEPRESVEDČILI, na NIVEA.sk/derma NAHRAJTE najneskôr do 03. 09. 2023 ÚČTENKU za daný nákup, UVEĎTE DÔVOD SVOJEJ NESPOKOJNOSTI a vyplňte požadované údaje vrátane skenu účtenky a čísla bankového účtu (IBAN).
  4. ZÍSKAJTE PENIAZE SPÄŤ! Po overení účtenky a splnení pravidiel Vám vrátime peniaze za nákup daného produktu späť na účet, a to najneskôr do 30 dní po registrácii účtenky.

Viac o akcii a jej podmienkach nájdete v úplných pravidlách akcie na www.NIVEA.sk/derma.

ŠTVORICA PRE DOKONALE ČISTÚ PLEŤ

Pre ideálny výsledok používajte vo svojej čistiacej a ošetrujúcej rutine všetky výrobky z nového radu NIVEA Derma Skin Clear. Výrobky sú vhodné pre ňu i pre neho a vďaka unikátnej kombinácii efektívnych a zároveň šetrných ingrediencií navrhnutých pre pravidelné a dlhodobé používanie:

*Vzťahuje sa na produkty z radu NIVEA Derma Skin Clear zakúpené v období 24. 7. – 20. 8. 2023. Nákup je možné uskutočniť vo všetkých kamenných predajniach i online e-shopoch v rámci Slovenskej republiky. Účtenky za produkty zakúpené počas trvania akcie je možné uplatniť najneskôr do 14 dní po skončení akcie, teda do 3. 9. 2023. Akciu je možné využiť maximálne 1× na jeden druh produktu z radu Derma Skin Clear. Celkom je teda možné vrátiť peniaze maximálne 4×, za 4 rôzne zakúpené produkty. Akcia platí na prvých 2000 uplatnených žiadostí. Peniaze obdržíte najneskôr do 30 dní po registrácii a overení účtenky. Kompletné pravidlá na www.NIVEA.sk/derma.