Nivea cashback | Teta drogérie eshop
Oslávte s nami narodeniny! Zľava 10% na celý nákup nad 20 €, použi kupón v košíku: NARODENINY.

Získajte zadarmo produkt NIVEA Cellular LUMINOUS630

Stavte na kompletnú starostlivosť proti pigmentovým škvrnám a využite teraz výnimočnú ponuku od značky NIVEA. Pri nákupe dvoch produktov z radu NIVEA Cellular LUMINOUS630 vám NIVEA za druhý kus vráti peniaze.

Rad starostlivosti NIVEA Cellular LUMINOUS630 je revolučným riešením v boji proti pigmentovým škvrnám s viditeľnými výsledkami už po 2 týždňoch.* Spoľahnite sa aj Vy na účinky séra č. 1 proti pigmentovým škvrnám na svete .** Ľahké sérum s patentovanou látkou LUMIN už za 2 týždne.* Preventívne pôsobí proti ich opätovnému výskytu a navracia pleti zjednotený a prirodzene žiarivý vzhľad. Pre ešte lepší výsledok doplňte svoju každodennú ošetrujúcu rutinu ďalšími výrobkami z radu NIVEA Cellular LUMINOUS630.

Ako získať produkt zadarmo

Akcia prebieha v období od 19. 6. do 16. 7. 2023. Nákup je možné uskutočniť vo všetkých kamenných predajniach aj online e-shopoch v rámci Slovenskej republiky. Účtenky za produkty zakúpené počas trvania akcie je možné uplatniť najneskôr do 14 dní po skončení akcie, teda do 30. 7. 2023.

Stručné pravidlá:

  1. NAKÚPTE v čase konania akcie dva produkty starostlivosti o pleť z radu NIVEA Cellular Luminous630 a uschovajte si originálnu účtenku Vášho nákupu!
  2. REGISTRUJTE ÚČTENKU na NIVEA.sk/luminous najneskôr do 30. 7. 2023 a vyplňte požadované údaje vrátane skenu účtenky a čísla účtu.
  3. ZÍSKAJTE PENIAZE SPÄŤ! Po overení účtenky Vám vrátime peniaze za nákup druhého produktu späť na účet, a to najneskôr do 30 dní po registrácii účtenky.

Viac o akcii a jej podmienkach nájdete v úplných pravidlách akcie na NIVEA.sk/luminous .

Usporiadateľom súťaže je Beiersdorf Slovakia, s. r. o. Informácie o spracovaní osobných údajov sú dostupné na NIVEA.sk/luminous. Akciu je možné využiť maximálne 3×, vzťahuje sa teda na kúpu maximálne 6 produktov starostlivosti o pleť z radu NIVEA Cellular Luminous630. Za druhý produkt sa považuje rovnako drahý alebo lacnejší z dvoch zakúpených produktov z radu Luminous630. Akcia platí na prvých 2 000 uplatnených žiadostí. Peniaze obdržíte najneskôr do 30 dní po registrácií a overení účtenky. Akcia sa nevzťahuje na výhodné balenia 2 produktov z radu NIVEA Cellular Luminous630, opaľovací krém NIVEA SUN Dark Spot Control a krém na ruky z radu Luminous630. Všetky originálne účtenky je nutné uchovať pre prípad kontroly. Usporiadateľ si vyhradzuje právo zmeny pravidiel.

* Vizuálne porovnanie „pred a po“ na základe 12-týždnovej spotrebiteľskej štúdie pre používanie Séra NIVEA Cellular Luminous630 s 34 ženami, 2018. Individuálne výsledky sa môžu líšiť.
** Zdroj: NielsenIQ, Market Track, analýza trhovej kategórie pleťových sér proti pigmentovým škvrnám (kategória definovaná klientom) v 36 krajinách (definované klientom), hodnota predajov, počet predaných balení, máj 2021 – apríl 2022.