Prinesieme radosť | Teta drogérie eshop

Prinesieme radosť na detské oddelenia

Za každý kúpený výrobok Fa alebo Schauma v drogériách Teta označených novým logom venujeme 10 centov detským oddeleniam vo vybraných nemocniciach po celom Slovensku.

V roku 2023 sme radosť priniesli do týchto nemocníc:

Všeobecná nemocnica s poliklinikou Lučenec

Dňa 7.12.2023 sme spoločne priniesli úsmev a finančný dar v hodnote 3000€ pre detské oddelenie na nákup infúznych púmp vo Všeobecnej nemocnici s poliklinikou v meste Lučenec.

Nemocnici s poliklinikou Bojnice

Dňa 14.11.2023 zástupcovia spoločností Teta a Henkel odovzdali finančný dar v hodnote 3000€ v Nemocnici s poliklinikou Bojnice so sídlom v Prievidzi. Suma bude použitá na vyšetrovacie lôžko na oddelenie dojčiat a skrášlenie priestorov pre deti.

Nemocnica Stará Ľubovňa, n.o

Spoločne sme priniesli úsmev a finančný dar v hodnote 3000€ v Ľubovnianskej nemocnici. Suma bude použitá na Transkutánny bilirubínometer pre detské oddelenie.

V roku 2022 sme radosť priniesli do týchto nemocníc:

Detské pohotovostné oddelenie v Poliklinike Sabinov, n.o

Dňa 9.12.2022 sme odovzdali finančný dar v poslednom víťaznom meste Sabinov. Zástupcovia spoločností Henkel a Teta odovzdali šek v hodnote 3000€, ktorý bude použitý na germicídne žiariče, resuscitačný set, vyšetrovacie lehátko a CRP prístroj pre potreby detského pohotovostného oddelenia v Poliklinike Sabinov, n.o.

Detské oddelenie Nemocnice s poliklinikou v Brezne

Zástupcovia spoločností Teta a Henkel spoločne odovzdali finančný dar v hodnote 3 000€ v Nemocnici s poliklinikou v Brezne. Finančný dar bude použitý na nákup prístrojovej techniky pre detské oddelenie.

Detské oddelenie Nemocnice s poliklinikou v Myjave

Dňa 22.11.2022 sme odovzdali finančný dar v hodnote 3000€ v Nemocnici s poliklinikou v Myjave. Finančný dar bude použitý na rekonštrukciu izieb detského oddelenia.

V roku 2021 sme radosť priniesli do týchto nemocníc:

Detské oddelenie Fakultnej nemocnici s poliklinikou v Žiline

Dňa 30.11.2021 sme spoločne priniesli úsmev na detské oddelenie vo Fakultnej nemocnici s poliklinikou v Žiline. Finančný dar v hodnote 3 000 € bude použitý na rekonštrukciu, zlepšenie a zútulnenie priestorov pre hospitalizované deti a ich sprievodcov ako zákonných zástupcov.

Detské oddelenie Nemocnica Snina

Zástupcovia spoločností Teta a Henkel spoločne odovzdali finančný dar v hodnote 3 000 € na detskom oddelení v nemocnici v Snine. Finančný dar bude použitý na nákup prístroja na skríning sluchu novorodencov, tlakomerov, monitor saturácie O₂ a postieľky pre potreby detského oddelenia.

Fakultná nemocnica Trnava

Víťaznou nemocnicou na západnom Slovensku v roku 2021 sa stala v Trnave. Vo Fakultnej nemocnici na oddelení pediatrie sme odovzdali finančný dar v hodnote 3 000 €. Peniaze nemocnica využije na nákup hračiek zameraných na psychomotorický vývoj hospitalizovaných detí, nábytok, tapety s detskou tématikou, set terapeutických kariet pre deti s úzkostnými poruchami a zabezpečenie prístupu do vybraných medzinárodných databáz orientovaných na pediatriu.

V roku 2020 sme radosť priniesli do týchto nemocníc:

Bardejov

Víťaznou nemocnicou na východnom Slovensku bola v meste Bardejov. Zástupcovia spoločností Teta a Henkel odovzdali na detskom oddelení v Nemocnici s poliklinikou Sv. Jakuba šek v hodnote 3 000 €. Finančný dar bude použitý na nákup infúznej pumpy, výmenu detských postieľok a rekonštrukciu vchodu pre potreby detského oddelenia.

Banská Bystrica

Dňa 1.12.2020 sme spoločne so zástupcami spoločnosti Henkel priniesli úsmev na detské oddelenie vo fakultnej nemocnici v Banskej Bystrici. Finančný dar v hodnote 3 000 EUR bude použitý na mzdy pre psychológa, inštruktora sociálnej rehabilitácie a liečebného pedagóga pre Svetielko nádeje.

Trenčín

V stredu 21.10.2020 sme priniesli radosť na detské oddelenie vo Fakultnej nemocnici v Trenčíne. Finančný dar v hodnote 3 000 € nemocnica využije na zabezpečenie detskej elektrickej polohovacej postieľky so stolíkom pre potreby Kliniky pediatrie a neonatológie.

V roku 2019 sme radosť priniesli do týchto nemocníc:

Liptovský Mikuláš

Treťou víťaznou nemocnicou do ktorej sme priniesli radosť v spolupráci s firmou Henkel bola Nemocnica s poliklinikou MUDr. Ivana Stodolu v Liptovskom Mikuláši. Finančný dar v hodnote 3 000 € bude použitý na kúpu spirometra a na obnovu detskej škôlky na detskom oddelení.

Košice

V stredu 30.10.2019 zástupcovia spoločností Teta a Henkel odovzdali šek v hodnote 3 000 EUR riaditeľovi Kliniky detí a dorastu v Detskej Fakultnej nemocnici v Košiciach. Šek bude použitý na kúpu detských polohovacích postieľok TEDDY L-T a lavičky pre pacientov na detskej klinike.

Nitra

Dňa 15.10.2019 zástupcovia spoločnosti Teta v spolupráci so spoločnosťou Henkel odovzdali šek v hodnote 3 000 EUR Detskému oddeleniu vo Fakultnej Nemocnici v Nitre. Veríme, že sme potešili finančným darom a priniesli sme radosť na detské oddelenie.

Radosť sme priniesli už do týchto nemocníc:

Spišská Nová Ves

V pondelok 10.12.2018 zástupkyne spoločnosti Teta v spolupráci so spoločnosťou Henkel odovzdali šek v hodnote 3 000 EUR Detskému oddeleniu Nemocnice v Spišskej Novej Vsi. Veríme, že sme potešili finančným darom túto nemocnicu a priniesli sme radosť na detské oddelenie.

Ružomberok

Dňa 20.11.2018 zástupca spoločnosti Teta v spolupráci so spoločnosťou Henkel odovzdal šek v hodnote 3 000 EUR prednostovi a primárovi Detského oddelenia Ústrednej Vojenskej Nemocnice v Ružomberku. Tento šek bude použitý na nákup Monitorov s tlakomerom a Oximetrov pre detské oddelenie nemocnice.

Nové Zámky

V utorok 06.11.2018 sme za spoločnosť Teta v spolupráci so spoločnosťou Henkel odovzdali šek v hodnote 3 000 EUR prednostovi Detského oddelenia vo Fakultnej Nemocnici s poliklinikou v Nových Zámkoch. Tento šek bude použitý na rekonštrukciu úseku detského oddelenia pre hospitalizované deti a ich rodičov.

Zvolen

V utorok 28.11.2017 zástupca spoločnosti Teta v spolupráci so spoločnosťou Henkel odovzdal šek v hodnote 3 000 EUR riaditeľovi Nemocnice vo Zvolene a primárke Detského oddelenia tejto nemocnice. Tento šek bude použitý na nákup Ekg prístroja pre deti. Bola to tretia nemocnica, ktorej sme tento šek odovzdali. Veríme, že sme potešili finančným darom túto nemocnicu a priniesli sme tým radosť na detské oddelenie.

Prešov

V utorok 7.11. 2017 zástupkyňa spoločnosti Teta v spolupráci so spoločnosťou Henkel odovzdala šek v hodnote 3 000 EUR medicínskému riaditeľovi Fakultnej nemocnice s poliklinikou J.A. Reimana Prešov a primárke Detského oddelenia tejto nemocnice. Tento šek bude použitý na nákup nového nábytku a svietidiel s detským motívom pre detské oddelenie tejto nemocnice.

Čadca

V utorok 24. 10. 2017 zástupca spoločnosti Teta v spolupráci so spoločnosťou Henkel odovzdal šek v hodnote 3 000 EUR riaditeľovi Kysuckej polikliniky Čadca a primárovi Detského oddelenia tejto nemocnice. Tento šek bude použitý na nákup EKG prístroja a budú ho využívať na detskom oddelení tejto nemocnice. Bola to prvá nemocnica, ktorej sme tento šek odovzdali.

Viac informácií nájdete na www.starostlivost.sk .