Svetielko nádeje | Teta drogérie eshop
Oslavujeme narodeniny, zľava 10% do 31.5. s kódom NAROD10

Teta pomáha
Svetielko nádeje

Naša spoločnosť spolupracuje s Občianskym združením Svetielko nádeje, ktoré je zamerané na zlepšovanie a skvalitňovanie života detí a mladistvých s onkologickým alebo iným vážnym ochorením a ich rodín. Občianske združenie vzniklo v roku 2002 z iniciatívy malej skupiny ľudí v Banskej Bystrici. Drogéria Teta k tejto spolupráci pripravila špeciálnu edíciu nákupných tašiek, ktoré sa budú predávať v sieti Teta drogérii.

„Starostlivosť o onkologicky choré dieťa sa neodohráva len na nemocničnom oddelení, ale práve to sme museli prispôsobiť malým pacientom ako prvé. Začali sme v malom – dobrovoľníckou prácou s vlastnými prostriedkami. Svetielko rástlo a postupne sa z neho stalo združenie, ktoré v širokom spektre pomohlo už 800 deťom a ich rodinám,“ MUDr. Pavel Bician.

Kúpou tašky pomôžete dobrej veci

Svetielko nájde oslavuje 20.výročie a preto si myslíme, že teraz je tá správna chvíľa prostredníctvom Občianskeho združenia pomôcť malým pacientom a ich rodinám. Zákazníci Teta drogérie budú mať možnosť pridať sa k podpore, a to kúpou nákupnej tašky. Taška je praktická a ideálna na každý nákup v Tete. Taška je vyrobená z najmenej 80% recyklovaného plastu, vhodná na opakované použitie. Získa si Vás krásnym designom a pohodlne si ju zložíte aj napríklad do kabelky. Sme presvedčení, že si v nich naši zákazníci s radosťou odnesú svoj nákup z predajní, navyše s vedomím, že pomohli dobrej veci. Teta mení svoje nákup na príjemný zážitok a Váš príspevok spríjemní život malým hrdinom a ich rodinám. Predajná cena tašky je 0,99€, príspevok Občianskemu združeniu Svetielko nádeje je 0,10€ z každého predaného kusu.

Ďakujeme Vám.