Spokojnost so spolupracou obchodu a komunikaciou.Tovar bol vzdy v poriadku.
S objednavkou som bola maximalne spokojna. A pribalili mi aj darcek navyse,ktrory potesil.
rýchlo dodané, dobre zabalené