Všetko v poriadku, objednávka bola doručená veľmi rýchlo,som spokojná
Vždy som spokojná z obchodom. Objednávky osielajú rýchlo a vždy pošlú aj malý darček čo vždy poteší.Ďakujem!
objednávka bola rýchlo vybavená,dodaná a k úplnej spokojnosti.