Všetko bolo v poriadku ako vždy.....ďakujeme
Spoľahlivý obchod , rýchle dodanie tovaru. Som maximálne spokojná vždy!
Tovar mi bol rychlo dodany, super zabalene jednotlivo, spokojnost, neporusene v baliku... Super....