Je to náš už neviem X-tý nákup.....vždy všetko v poriadku a dodané ako to má byť.....ďakujeme.
Rychlo dodane,vsetko v poriadku :)
Som spokojná s týmto obchodom. Navštevujem pravidelne, ale skôr kamennú predajňu v Námestove.