Všetko prebehlo v poriadku. Tovar prišiel zabalený, nepoškodený, som spokojná.
Super rýchle vybavenie objednávky, v balíčku som si našla aj malé darčeky -vzorky-potešili, takže za mňa super,rada nakupujem v Teta drogérii cez e-shop
Doporučujem
Som veľmi spokojná ˘? Aj darček k objednávke ma veľmi potešil ˘? ďakujem