Je to náš už neviem X-tý nákup.....vždy všetko v poriadku a dodané ako to má byť.....ďakujeme.
Bezproblémové a rýchle doručenie. Všetko super. Žiaden problém so stránkou... Nič zavádzajúce, jednoduché a jasné...
Nákup bol úspešne dokončený a tovar doručený. Zatiaľ všetko vporiadku.