Spokojnost so spolupracou obchodu a komunikaciou.Tovar bol vzdy v poriadku.
Som spokojná , rýchle dodanie tovaru.
Vždy som spokojná z obchodom. Objednávky osielajú rýchlo a vždy pošlú aj malý darček čo vždy poteší.Ďakujem!