Doručenie rýchle a tovar v poriadku, spokojnosť
Všetko v poriadku, objednávka bola doručená veľmi rýchlo,som spokojná
Som spokojná s obchodom. Tovar bol zaslaný včas a doručený kurierom v poriadku. Komunikácia obchodu bola v poriadku.