Pri malom nákupe som bola upozornená na výhodu neplatiť poštovné a doobjednať tovar, ktorý sa vždy zíde. Pôvodnú malú objedvávku automaticky zrušili.
Rýchlosť, spoľahlivosť, bezpečnosť
Veľká spokojnosť s touto drogériou, nemám aktuálne čo vytknúť ako negatívum, môžem len odporúčať.