Pre mňa je výhodou, že tovar mám doručený až pred dom. Jedná sa o ťažký a objemný tovar nakoľko nie som motorizovaná.
som veľmi spokojná so složbou,výhodné nakupovanie
rýchle dodanie,chválim aj darčeky k tovaru