Všetko prebehlo v poriadku. Tovar prišiel zabalený, nepoškodený, som spokojná.
S nákupom som veľmi spokojná. Jeden deň objednané, druhý deň bol balík doma. Ďakujem
všetko super, rýchle dodanie