Vždy som spokojná z obchodom. Objednávky osielajú rýchlo a vždy pošlú aj malý darček čo vždy poteší.Ďakujem!
ĎAKUJEM za VÁŠ ZÁUJEM o KLIENTA
Spokojná..tovar mi príde stále nepoškodený.