Som spokojná s týmto obchodom. Navštevujem pravidelne, ale skôr kamennú predajňu v Námestove.
som veľmi spokojná so složbou,výhodné nakupovanie
Patrím k tým skôr narodeným takže som vďačná, že si týmto spôsobom môžem objednať tovar, ktorý mi je doručený k spokojnosti a ja nemusím ťahať nákup z obchodu.