Pri malom nákupe som bola upozornená na výhodu neplatiť poštovné a doobjednať tovar, ktorý sa vždy zíde. Pôvodnú malú objedvávku automaticky zrušili.
Som spokojná s obchodom aj s dodaním
Patrím k tým skôr narodeným takže som vďačná, že si týmto spôsobom môžem objednať tovar, ktorý mi je doručený k spokojnosti a ja nemusím ťahať nákup z obchodu.