Nákup prebehol v poriadku, rýchlo vyriešená reklamácia ,zľavy.Môžem odporúčať.
rýchle dodanie, dobra cena
Všetko prebehlo v poriadku. Tovar prišiel zabalený, nepoškodený, som spokojná.