Som veľmi spokojná ˘? Aj darček k objednávke ma veľmi potešil ˘? ďakujem
Nemám žiadne výhrady.
Všetko čo potrebujem mám u vás v ponuke a ešte k tomu aj v dobrej cene. Tovar mi bol dodaný rýchlo a v poriadku .