Všetko prebehlo v poriadku. Tovar prišiel zabalený, nepoškodený, som spokojná.
Som spokojná s rychlym dodaním aj s cenami
Nákup prebehol v poriadku, rýchlo vyriešená reklamácia ,zľavy.Môžem odporúčať.