Všetko prebehlo v poriadku. Tovar prišiel zabalený, nepoškodený, som spokojná.
Výborný obchod, som len sama, tak často neobjednávam, ale objednám veľa 2x rožne a to mi stačí!
Mám len dobré skúsenosti, preto sa stále vraciam.