Všetko v poriadku, objednávka bola doručená veľmi rýchlo,som spokojná
Je to náš už neviem X-tý nákup.....vždy všetko v poriadku a dodané ako to má byť.....ďakujeme.
Tovar prišiel výborne zabalený, nič sa nerozbilo ani nevylialo, vôňa parfému bola presne tá akú som si žiadala, môžem len odporučiť teta drogériu.