Vždy som spokojná z obchodom. Objednávky osielajú rýchlo a vždy pošlú aj malý darček čo vždy poteší.Ďakujem!
Rýchlosť doručenia, kvalita tovaru, výborná spolupráca a ústretovosť.
rýchlosť, spokojnosť s tovarom aj cenou