Som spokojná s týmto obchodom. Navštevujem pravidelne, ale skôr kamennú predajňu v Námestove.
Som veľmi spokojná,super akcie,ale aj bez akcie sa dá výborne nakúpiť
Rychle doručenie tovaru, za vyhodne ceny v teta clube.