Objednavala som viackrat, len raz poslu darcek k nakupu a raz nie…
Som veľmi spokoná s nakupovaním v teta drogerii. Je tam bohatý sortiment a ochotné a milé predavačky.
nakupujem tu pravidelne, nikdy nebol ziadny problem,, mozem len doporucit