Veľká spokojnosť s touto drogériou, nemám aktuálne čo vytknúť ako negatívum, môžem len odporúčať.
Jednoducho objednané,rýchle dodanie tovaru.Odporúčam
Mám len dobré skúsenosti, preto sa stále vraciam.