Nákup prebehol v poriadku, rýchlo vyriešená reklamácia ,zľavy.Môžem odporúčať.
Žiaden problém. Objednaný tovar mi prišiel v poriadku a za krátky čas. Spokojnosť.
Tovar bol dodaný v dobrej kvalite