S objednavkou som bola maximalne spokojna. A pribalili mi aj darcek navyse,ktrory potesil.
Spoľahlivý obchod , rýchle dodanie tovaru. Som maximálne spokojná vždy!
Tovar prišiel výborne zabalený, nič sa nerozbilo ani nevylialo, vôňa parfému bola presne tá akú som si žiadala, môžem len odporučiť teta drogériu.