Všetko bolo v poriadku ako vždy.....nie je to náš prvý ani psledný nákup.
Nakupovala som prvýkrát a som veľmi spokojná.Mali všetko čo som potrebovala,dobré ceny,rýchle dodanie.Budem nakupovať pravidelne.
Kvalita,flexibilita,rychlosý