Tovar mi bol rychlo dodany, super zabalene jednotlivo, spokojnost, neporusene v baliku... Super....
Pri malom nákupe som bola upozornená na výhodu neplatiť poštovné a doobjednať tovar, ktorý sa vždy zíde. Pôvodnú malú objedvávku automaticky zrušili.
S obchodom som veľmi spokojná, je spoľahlivý a rýchly, šetrí mi veľa času a námahy