Spokojnost so spolupracou obchodu a komunikaciou.Tovar bol vzdy v poriadku.
Veľká spokojnosť s touto drogériou, nemám aktuálne čo vytknúť ako negatívum, môžem len odporúčať.
super nákup prišiel mi o dva dni všetko na jednotku