Spokojný ako vždy s tetou .
Pružný proces , prijateľné ceny.
Som spokojná s týmto obchodom. Navštevujem pravidelne, ale skôr kamennú predajňu v Námestove.
Vždy som spokojná z obchodom. Objednávky osielajú rýchlo a vždy pošlú aj malý darček čo vždy poteší.Ďakujem!