Som veľmi spokojná,super akcie,ale aj bez akcie sa dá výborne nakúpiť
objednávka bola rýchlo vybavená,dodaná a k úplnej spokojnosti.
Spokojnost so spolupracou obchodu a komunikaciou.Tovar bol vzdy v poriadku.