Nakupovala som prvýkrát a som veľmi spokojná.Mali všetko čo som potrebovala,dobré ceny,rýchle dodanie.Budem nakupovať pravidelne.
Som veľmi spokojná, tovar mi bol doručený podľa objednávky, rýchlo. Ďakujem, naďalej budem využívať Vaše služby.
Potešil aj darček k MDŽ :) Milé gesto