Vždy som spokojná z obchodom. Objednávky osielajú rýchlo a vždy pošlú aj malý darček čo vždy poteší.Ďakujem!
Všetko super odporúčam:)
Drogéria Teta môj obľúbený obchod aj e-shop. Tovar za dobré ceny. Ďakujem