Nákup prebehol v poriadku, rýchlo vyriešená reklamácia ,zľavy.Môžem odporúčať.
Moje skúsenosti sú veľmi dobré, budem aj na budúce nakupovať
Som spokojná s rychlym dodaním aj s cenami