Tovar mi bol doručený v poriadku.
Nákup bol úspešne dokončený a tovar doručený. Zatiaľ všetko vporiadku.
Som veľmi spokojná, tovar mi bol doručený podľa objednávky, rýchlo. Ďakujem, naďalej budem využívať Vaše služby.