Spokojnost so spolupracou obchodu a komunikaciou.Tovar bol vzdy v poriadku.
Mám len dobré skúsenosti, preto sa stále vraciam.
Rýchle vybavenie, bezproblémová komunikácia, darček k objednávke, absolútna spokojnosť