Vždy všetko super zabalené, aby sa nič nevylialo a vždy malý darček, ktorý poteší . No a dodanie väčšinou na druhý deň, ak objednám hneď ráno.
Som rada,že sa dá kupovať a dá platiť na dobierku.
Tovar prišiel výborne zabalený, nič sa nerozbilo ani nevylialo, vôňa parfému bola presne tá akú som si žiadala, môžem len odporučiť teta drogériu.