Rýchle dodanie. Som spokojná.
Tovar prišiel výborne zabalený, nič sa nerozbilo ani nevylialo, vôňa parfému bola presne tá akú som si žiadala, môžem len odporučiť teta drogériu.
Nakoľko som staršia nemusím chodiť v zlom počasí po obchodoch.