prípravky poznám, bola to moja prvá objednávka, uvažujem i o ďalších. Tovar prišiel kvalitne zabalený, zatiaľ veľká spokojnosť.
Objednávala sa prvýkrát, spokojnosť.
Spokojnost so spolupracou obchodu a komunikaciou.Tovar bol vzdy v poriadku.