Spokojnost so spolupracou obchodu a komunikaciou.Tovar bol vzdy v poriadku.
Rýchle dodanie, výborne zabalený, môžem odporučiť.
Veľká spokojnosť s touto drogériou, nemám aktuálne čo vytknúť ako negatívum, môžem len odporúčať.