Výborne. Všetko v poriadku.
Som veľmi spokojná, tovar mi bol doručený podľa objednávky, rýchlo. Ďakujem, naďalej budem využívať Vaše služby.
Som veľmi spokojná s vybavením a doručením tovaru¦?