Všetko bolo v poriadku ako vždy.....ďakujeme
S obchodom som veľmi spokojná, je spoľahlivý a rýchly, šetrí mi veľa času a námahy
Nakoľko som staršia nemusím chodiť v zlom počasí po obchodoch.